تم رنگی سایت اندازه فونت + -

«گرگ وال استریت» ۱۳۰ میلیونی شد .

14 بهمن, 1392 ساعت 15:25

فروش بین‌المللی «گرگ وال استریت» از فروش آمریکایی شمالی آن بهتر بوده است. فروش کلی بین‌المللی این درام شرح حال گونه هم اکنون به 130

میلیون دلار رسیده است.

طی سه هفته اخیر ساخته جدید مارتین اسکورسیزی، صدرنشین جدول گیشه فروش سینماها در سطح بین‌المللی بوده است.

فروش کلی فیلم در آمریکای شمالی به 100 میلیون دلار رسیده است. با اضافه کردن این رقم به رقم بین‌المللی 130 میلیون دلاری، فروش کلی جهانی

این کمدی سیاه به 231 میلیون دلار می‌رسد.

در حالی که اهل فن پیش‌بینی می‌کردند این فیلم به دلیل لحن اجتماعی و شرح حال‌گونه خود به صورت یک فیلم پرفروش درنیامد،‌ استقبال تماشاگران

از آن خوب بوده است.

«گرگ وال استریت» طی 7 هفته اکران عمومی در سینماهای آمریکای شمالی بالای 100 میلیون دلار فروش کرده و پیش‌بینی می‌شود تا چند هفته آینده، فروش آن از مرز 140 میلیون دلار بگذرد.

فروش خوب فیلم در حدود 40 کشور جهان، باعث خشنودی تهیه‌کنندگان آن شده است. تصور آنها بر این است که فروش بین المللی فیلم از مرز 200 میلیون دلار هم بگذرد.

به دنبال مراسم جوایز گلدن‌گلوب که لیوناردو دی‌کاپریو در آن به عنوان بهترین بازیگر مرد بخش کمدی و موزیکال انتخاب شد، تهیه‌کنندگان فیلم اعلام کردند تعداد سالن‌های نمایش دهنده فیلم را افزایش خواهند داد.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس، «گرگ وال استریت» با هزینه تولید 100 میلیون  دلاری تهیه شده و فیلم‌نامه اقتباسی آن بر اساس کتاب خاطرات جردن بلفورت نوشته شده است.

جردن بلفورت یک کارگزار معمولی بازار بورس منطقه وال استریت بود که با زرنگی و شیادی، پله‌های ترقی را در این محل طی کرد و ثروت زیادی به جیب  زد.

پلیس فدرال پس از جمع‌آوری مدارک زیاد،‌وی را دستگیر و زندانی کرد. وی پس از تحمل چند زندان، دوباره به زندگی عادی برگشت.

موفقیت 100 میلیون دالاری «گرگ وال استریت» در شرایطی نصیب آن می‌شود که فیلم قبلی اسکورسیزی «هوگو» در جدول گیشه نمایش سینماها شکست تجاری خورد.

این درام سه بعدی نوجوانانه که سال قبل در ایران هم به روی پرده سینماها رفت، در آمریکای شمالی حدود 60 میلیون دلار فروش کرد.این در حالی است که برای تولید این فیلم، هزینه‌ای حدود 170 میلیون دلار خرج شد.

منبع : خبرگزاری فارس

«گرگ وال استریت» ۱۳۰ میلیونی شد .


تبلیغات
Prev
Next
خبرنامه
  1. نام: ایمیل:

خبرنامه‌ها: آموزش دوبله

عملیات: اشتراک لغو اشتراک

آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 660 نفر
بازدیدکنندگان دیروز : 588 نفر
بازدیدکنندگان هفته : 1248 نفر
بازدیدکنندگان کل : 1401262 نفر
بیشترین بازدید روزانه : 964 نفر
افراد آنلاین : 22 نفر
هواشناسی
آب و هوای تهران
دما: °28.97
فشار هوا: 1011 hPa
رطوبت: 11 %
کمترین دما: °27
بیشترین دما: °30
سرعت باد: 3.1 m/s
درجه وزش باد: °330