تم رنگی سایت اندازه فونت + -

موفقیت «گوش بری آمریکایی» در گیشه نمایش آمریکا

03 بهمن, 1392 ساعت 20:41

«گوش بری آمریکایی» که از نامزدهای اصلی مراسم اسکار امسال است، فروش خوبی هم در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی کرده

است.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما  پیش‌بینی  می‌کنند این درام اجتماعی با فروش کلی 200 میلیون دلارییکی از کارهای موفق جدول گیشه شود.

 دیوید او راسل فیلمساز غیرمتعارف سینما وظیفه کارگردانی «گوش‌بری آمریکایی» را به عهده داشته است. فیلم‌نامه فیلم را او با همکاری اریک سینگر

نوشته است.

 قصه فیلم درباره یک مأمور اف‌بی‌آی (با بازی برادلی کوپر) است که یک زوج خلافکار (با بازی کریستین بیل و امی آدامز) را وادار می‌کند برای حل یک پرونده

مهم به او کمک کنند.

 این زوج خلاف‌کار مجبور می‌شود وارد دنیای مافیایی شهر نیوجرسی شده و مأموریتی را که مأمور پلیس از آنها می‌خواهد، به نحو احسن انجام دهند.

 در این بین، پای همسر مأمور پلیس با بازی جنیفر لاورنس هم به ماجراها کشیده می‌شود و او هم به صورت جزئی از این مأموریت خطرناک در می‌آید.

 جرمی رنر هم یکی از بازیگران اصلی فیلم است. کاراکتر او در قصه فیلم ناخواسته درگیر ماجراجویی‌هایی می‌شود که ارتباطی به او ندارد.

فروش کلی فیلم پس از 6 هفته در آمریکا به 120 میلیون دلار رسیده است. اهل فن می گویند موفقیت فیلم در مراسم گلدن گلوب و نامزدی در اسکار، فروش آن را باز هم بالاتر خواهد برد.

 دیوید او راسل سال قبل کمدی درام اجتماعی «کتابچه راهنمای خوش‌بینی» را کارگردانی کرد که موفقیت مالی و انتقادی زیادی به دست آورد.

 این فیلم مستقل و غیرمتعارف بیش از 100 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد و برای جنیفر لاورنس، اسکار بهترین بازیگر زن را به همراه آورد.

 منتقدان و تحلیل‌گران اقتصادی سینما برای کمدی درام جنایت‌کارانه «گوش بری آمریکایی» هم موفقیتی شبیه «کتابچه راهنمای خوش‌بینی» پیش‌بینی می‌کنند.

 هفته قبل مراسم جوایز گلدن گلوب (کره طلایی) اسامی برندگان امسال خود را معرفی کرد و «گوش‌بری آمریکایی» در رشته‌های اصلی آن هم چون بهترین فیلم و بازیگران زن نقش اول و مکمل (آدامز و لاورنس) موفق به دریافت جوایز شد.

 اهل فن می‌گویند این مسئله کمک می‌کند تا این فیلم (که با هزینه تولید 40 میلیون دلاری تهیه شده)نمایش خود در آمریکای شمالی را، با موفقیت بیشتری ادامه دهد.

منبع : خبرگزاری فارس

موفقیت «گوش بری آمریکایی» در گیشه نمایش آمریکا


تبلیغات
Prev
Next
خبرنامه
  1. نام: ایمیل:

خبرنامه‌ها: آموزش دوبله

عملیات: اشتراک لغو اشتراک

آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 493 نفر
بازدیدکنندگان دیروز : 677 نفر
بازدیدکنندگان هفته : 1170 نفر
بازدیدکنندگان کل : 1406607 نفر
بیشترین بازدید روزانه : 964 نفر
افراد آنلاین : 18 نفر
هواشناسی
آب و هوای تهران
دما: °39.32
فشار هوا: 1013 hPa
رطوبت: 8 %
کمترین دما: °38
بیشترین دما: °41
سرعت باد: 3.1 m/s
درجه وزش باد: °160