تم رنگی سایت اندازه فونت + -

تماس با ما

     

نشانی دفتر مرکزی : تهران ، میدان هفتم تیر ، پائین تر از مسجد الجواد ، خیابان مانی ، شماره 28 / کدپستی : 1573936441

تلفن های تماس : 88318527 ، 88318528 ، 88318529          شماره فاکس : 88317476

روایط عمومی " پیشنهادات و انتقادات " : Info@century21vmc.ir

پیگیری پرداخت ها : Paymant@century21vmc.ir

پشتیبانی فنی : Support@century21vmc.ir 

وب سایت نمایش آنلاین : http://film21.ir

 

همکاران و خدمتگزاران شما در موسسه فرهنگی و هنری قرن 21 :

 

مدیریت عامل  :     Managing Director  /  Mohammad Mehdi Jafari  /  jafari@century21vmc.ir

مدیریت طرح و توسعه  :     Director of Research & Development  /  Saeid Akhbari  /  akhbari@century21vmc.ir

مدیریت استودیو دوبلاژ  :     Studio Manager  /  Mahmoud Esmaeili  /  esmaeili@century21vmc.ir

مدیریت فنی  :     Technical Manager  /  Morteza tabkhi  /  tabkhi@century21vmc.ir

 



تبلیغات
Prev
Next
خبرنامه
  1. نام: ایمیل:

خبرنامه‌ها: آموزش دوبله

عملیات: اشتراک لغو اشتراک

آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 451 نفر
بازدیدکنندگان دیروز : 552 نفر
بازدیدکنندگان هفته : 1003 نفر
بازدیدکنندگان کل : 1301160 نفر
بیشترین بازدید روزانه : 964 نفر
افراد آنلاین : 11 نفر
هواشناسی
حداقل -> 3 درجه
امروز
حداکثر -> 13 درجه
حداقل -> 3 درجه
فردا
حداکثر -> 13 درجه
Tehran