تم رنگی سایت اندازه فونت + -

مشخصات فیلم :: شازده کوچولو 4 " سرزمین پروانه ای

Error

MESSAGE: section ID not found
TYPE: NO DATA
DEBUG INFO:
CODE: -103

Error

MESSAGE: DB Error: unknown error
TYPE: PEAR
DEBUG INFO: SELECT b.block_id, b.name, b.title, b.title_class, b.body_class, b.position, b.params, b.is_cached FROM block b, block_assignment ba, block_role br WHERE b.is_enabled = 1 AND (br.block_id = b.block_id AND (br.role_id = '0' OR br.role_id = '-2') ) AND b.block_id = ba.block_id AND ( ba.section_id = 0 OR ba.section_id = 215 ) ORDER BY b.blk_order [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/tmp/#sql_80e_0.MYI' (Errcode: 28)]
CODE: -1

The Little Prince
شازده کوچولو 4 " سرزمین پروانه ای
(The Little Prince)
 
ژانر فیلم :
مدت زمان : 69 دقیقه
سال تولید : 2015
شماره مجوز : 154/94/165269
محصول : فرانسه
زبان اصلی : انگلیسی
دوبله شده به فارسی
مخاطب : کودک
تاریخ عرضه : 03 مهر 1395
مدیای قابل سفارش
DVD : 40000 ریال
صدای فیلم : Stereo
اندازه تصویر : (4:3) Tv
برای خرید باید وارد شوید.
هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید؟
امتیاز فیلم :
0/10
امتیاز دوبله :
0/10
خلاصه داستان :

سیاره  پروانه ای       قسمت اول         The planet of the Nymphalidae part  1

شازده کوچولو نامه کمک از سیاره بادها را دریافت میکند و وقتی به آنجا میرود میبیند که عروسهای هوایی بیمارند . بیریز محققی است که در این زمینه جستجو میکند تا علت بیماریشان را بفهمد . گرد یکی از عروس ها پادشاه فین را مسموم میکند و ستوان ارشد با وسوسه مار میخواهد به جنگ سرزمین پروانه هایی که روی عروس های هوایی مینشستند برود زیرا علت خرابکاری ها را آنها میداند .

سیاره  پروانه ای      قسمت دوم      The planet of the Nymphalidae part  2

بیریزمخفیانه با کمک یکی از پروانه ها داروی بیماری را پیدا میکند و میخواهد جلوی این سو تفاهم و جنگ را بگیرد.شازده کوچولو با فرمانراوایان پروانه ها صحبت میکند و نقشه های مار را بر آب میکند. پادشاه فین با پروانه ها صلح میکند و اجازه میدهد که پروانه ها از انرژی عروس های هوایی تغذیه کنند.پروانه ها نیز سرنخی برای یافتن سیاره رز به شازده کوچولو میدهند .

سیاره پرنده یخی       قسمت اول     3  The planet of the Ice Bird part

ملکه شز از شازده کوچولودر خواست کمک میکند. سیاره آنهایخی است ولی هر روز پرنده های آتشین به آنها حمله میکنند و باعث ویرانی خانه های یخی اشان میشوند.پادشاه میخواهد با پرنده وارد جنگ شود ولی شازده کوچولو به ملاقات آنها میرود تا باهم مذاکره کنند. آنها متوجه میشوند که پرنده ها  دنبال فرزنداشان  که  در سرزمین یخی گم شده میگردند .  بنابراین باهم متحد میشوند تا دخترشان را پیدا کنند.توماس پسر پادشاه در حادثه ایی در دره سقوط میکند و همه رد پرنده ایی آتشین را آنجا پیدا میکنند و پادشاه عصبانی پیمان صلح را به هم میزند و دوباره وارد جنگ با پرندگان آتشین میشود .

عوامل فیلم :
مترجم : فرهاد اتقیایی
مدير دوبلاژ : مینا مومنی
صدابردار : محمود اسماعیلی
گویندگان : ساناز غلامی , کسری نیک آذر , کرامت رود ساز , محمد لقمانیان
دوبله شده در : استودیو دوبلاژ قرن 21
فستیوال و جشنواره ها :